Çaışmamız 24 Mayıs Salı akşamına ertelenmiştir.

YAY BURCUNDAKİ DOLUNAYIN YÜKSEK ENERJİSİNDE ENERJİ ÇALIŞMASI

Bu ay Yay burcundaki dolunayın yoğun enerjisi her ay olduğu gibi bize eşsiz bir güç katıyor.

Hayatımıza katmak, çoğaltmak istediğiniz şeylere odaklanmamız, enerji bedenimizi güçlendirerek istediklerinizi kendinize çekebilmemiz için ideal zemin hazırlıyor. Bu güçlü enerjide olumsuz duygulardan arınmak, auranızı güçlendirmek ve bu dönemi en iyi şekilde nasıl değerlendirebileceğinizi öğrenmek için siz de aramıza katılın!

Yapacağımız çalışmayla bedeninizi stresten arındırarak kendinizi fiziksel ve ruhsal anlamda optimum düzeyde iyi hissedince çevrenizdekilere de dengeli ve huzurlu enerjinizi yayacaksınız ve mutlu tesadüflerle deneyimleri hayatınıza kolaylıkla çekebileceksiniz. Bu çalışmada ayrıca dolunay dönemini enerjisel anlamda farklı kılan şeylerin neler olduğu konusunda da bilgileneceksiniz.

Dolunayın yoğun etkisi kimimizde tarifsiz stres ve kaos, kimimizde ise neşe, mutluluk ve canlılık yaratır. Bunun nedeni en basit tanımıyla şudur: Böyle kritik önemi olan bir dönemde enerji alanımızın ne durumda olduğu hayatımızın her alanını etkiler. Dolayısıyla dolunay dönemini nasıl değerlendirdiğinize bağlı olarak hayatınızda ciddi bir kaos yaratmanız da mümkündür, şifa, arınma, neşe ve huzur da…

Dolunay günü dünyaya yansıyan güçlü enerji akımı, dolunay döneminde yapılan Reiki, Meditasyon, Nefes terapi gibi enerji çalışmalarının kat be kat daha güçlü bir etki yaratmasını sağlar. Ayrıca grup meditasyonları her zaman daha güçlü bir etki yarattığı için dolunayda yapıldıklarında daha da dönüştürücü güçte ve şifalandırıcı olurlar. Bunun bilincinde olarak, yüzyıllardır bir çok kültür ve medeniyette dolunay türlü enerjik çalışmalarla kutlanmaktadır.

Dengeleme Meditasyonu ve Dolunay Meditasyonu yapacağımız bu enerji çalışmasından hem ilerde de kullanabileceğiniz pratik bilgiler ve uygulamalar öğrenmiş hem de enerjik olarak dengelenmiş olarak ayrılacaksınız.

Rahat kıyafetler giymeniz, yanınızda not almak için kağıt kalem getirmeniz önerilir.

Grup çalışması öncesinde, Neylan Ayel’in her bireyin ve grubun hayrı için yapacağı bir enerji çalışması sebebiyle, katılımcıların en geç bir gün öncesinde kayıtlarını yaptırmış olması gerekmektedir .

Uzman: Neylan Ayel
Detaylı bilgi için: www. neylanayel.com

Tarih ve Saat: 24 Mayıs 2016 19:00 PM
Süre: 2 saat
Ücret: 80 TL (Kdv dahil)

Kayıt için lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ya da 0216 355 75 09'dan iletişime geçin.

 

Yukarı