Balık burcundaki Yeni Ay ve Tam Güneş Tutulmasında

Bahara girmenin coşkusunu yeni ayın ve tam güneş tutulmasının gizemli gücüyle birleştirip güçlü bir grup çalışması için toplanıyoruz!

Amacımız, Yeni ay ve Güneş tutulmasının evrene getireceği enerjleri  en doğru ve hayrımıza olacak şekilde kullanabilmek, hayatımızda yenilliklere enerjisel anlamda yer açabilmek.

Geçmişte bırakmak istediğiniz bir düşünce şekli, anı, kişi, inanç, huy veya alışkanlık varsa, arınmanızın tam zamanı! Yeni bir döneme pırıl pırıl bir enerjiyle girerek  önümüzdeki 28 günde olumlu enerjileri hayatınıza çekebilmek, bu dönemde hangi enerjilerin hakim olacağını ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek için siz de aramıza katılın.

Başlangıçta yapacağımız dengeleyici bir meditasyonun ardından bu çalışmada:

Eski Avrupa kültürlerinden birine ait  bir Yeni Ay ritüeliyle bunu nasıl gerçekleştireceğinizi uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

Mart ayındaki Yeni Ay’ın ve tam Güneş tutulmasının hayatınızı nasıl etkileyeceği ve bu önemli dönemi en iyi ne şekilde değerlendirebileceğiniz hakkında önemli bilgiler edineceksiniz. 

İlerde her Yeni Ayda kendi başınıza da kolaylıkla uygulayabileceğiniz genel ve Pratik bilgiler öğreneceksiniz.

Grup meditaysyonunun güce güç katan büyüsünü ve bu özel dönemin  yeni  başlangıçları destekleyen enerjisini özümseyerek  yapacağımız Yeni Ay Meditasyonuyla arınacak ve rahatlayacaksınız.

Lütfen çalışmaya rahat kıyafetler giyerek gelin ve yanınızda not almak için kağıt kalem getirin. Ayrıca sevdiğiniz bir doğal taşınız varsa çalışmada kullanmak için yanınızda getirebilirsiniz.

Neylan Ayel’in grup çalışması öncesinde her bireyin ve grubun hayrı için yapacağı bir enerji çalışması sebebiyle  en geç bir gün öncesinde kaydınızı yaptırmış olmanz önemle rica olunur.

Tarih ve Saat: 7 Mart 2016, saat: 19.30

Ücret: 80 TL (Kdv dahil)

Kayıt için lütfen iletişime geçiniz.

Yukarı