DOLUNAYIN BÜYÜLÜ GÜCÜNÜ HAYATIMIZA KATIYORUZ

Bu dolunayda, olumsuz duygulardan arınmaya ve auranızı güçlendirmeye ne dersiniz? Bedeninizi stresten arındırarak kendinizi fiziksel ve ruhsal anlamda optimum düzeyde iyi hissedince çevrenizdekilere de dengeli ve huzurlu enerjinizi yayacak, mutlu tesadüfleri ve deneyimleri hayatınıza kolaylıkla çekebileceksiniz. Bu çalışmada ayrıca dolunay dönemini enerjisel anlamda nelerin farklı kıldığı ve bu dönemi nasıl değerlendirmeniz gerektiği konuları hakkında bilgileneceksiniz.

Dolunayın yoğun etkisi kimimizde tarifsiz stres ve kaos, kimimizde ise neşe, mutluluk ve canlılık yaratır. Bunun nedeni en basit tanımıyla şudur: Böyle kritik önemi olan bir dönemde enerji alanımı...zın ne durumda olduğu hayatımızın her alanını etkiler. Dolayısıyla dolunay dönemini nasıl değerlendirdiğinize bağlı olarak hayatınızda ciddi bir kaos yaratmanız da mümkündür, şifa, arınma, neşe ve huzur da…

Dolunay günü dünyaya yansıyan güçlü enerji akımı, dolunay döneminde yapılan Reiki, Meditasyon, Nefes terapi gibi enerji çalışmalarının kat be kat daha güçlü bir etki yaratmasını sağlar. Ayrıca grup meditasyonları her zaman daha güçlü bir etki yarattığı için dolunayda yapıldıklarında daha da dönüştürücü güçte ve şifalandırıcı olurlar. Bunun bilincinde olarak, yüzyıllardır bir çok kültür ve medeniyette dolunay türlü enerjik çalışmalarla kutlanmaktadır.

Dengeleme Meditasyonu ve Dolunay Meditasyonu yapacağımız bu enerji çalışmasından hem ilerde de kullanabileceğiniz pratik bilgiler ve uygulamalar öğrenmiş, hem de enerjik olarak dengelenip, yaşantınıza dolunayın olumlu etkilerini katmış olarak ayrılacaksınız.
Rahat kıyafetler giymeniz, yanınızda not almak için kağıt kalem getirmeniz önerilir.

Grup çalışması öncesinde, Neylan Ayel’in her bireyin ve grubun hayrı için yapacağı bir enerji çalışması sebebiyle, katılımcıların en geç bir gün öncesinde kayıtlarını yaptırıp isimlerini bildirmeleri istenmektedir. Son anda gelmeye karar verenler için de elbette kapımız açıktır. Bu durumda, son anda gelenler yalnızca ön enerji çalışmasına katılamamış olacaklardır.

Uzman: Neylan Ayel (Detaylı bilgi için: www. neylanayel.com)
Tarih ve Saat: 22 Şubat 2016 Pazartesi, saat 19.30'da.
Süre: 2 saat
Ücret: 80 TL (KDV dahil)

Ödemelerinizi çalışma öncesinde Yapı Kredi Bankası İstanbul Cemil Topuzlu Şubesi - 268 Hesap No: 87688184 IBAN No: TR06 0006 7010 0000 0087 6881 84 Hande Arabacıoğlu hesabına yapmanızı rica ederiz.

Kayıt için iletişThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.'dan iletişime geçiniz.

 

Yukarı