Kova burcundaki Yeni Ay’a hazır mısınız?

YENİ AY MEDİTASYONU VE ENERJİ ÇALIŞMASI

Yeni ay enerjisini en doğru ve hayrımıza olacak şekilde kullanabilmek ve hayatımızda yeniliklere enerjisel anlamda yer açabilmek için bir araya geliyoruz!

Geçmişte bırakmak istediğiniz bir düşünce şekli, anı, kişi, inanç, huy veya alışkanlık varsa, arınmanızın tam zamanı! Yeni bir döneme pırıl pırıl bir enerjiyle girerek önümüzdeki 28 günde olumlu enerjileri hayatınıza çekebilmek için siz de ilk adımı atın.

Başlangıçta yapacağımız dengeleyici bir meditasyonun ardından bu çalışmada:

Eski Avrupa kültürlerinden birine ait bir Yeni Ay ritüeliyle bunu nasıl gerçekleştireceğinizi uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

Şubat ayındaki Yeni Ay’ın hayatınızı nasıl etkileyeceği ve bu önemli dönemi en iyi ne şekilde değerlendirebileceğiniz hakkında önemli bilgiler edineceksiniz.

İlerde her Yeni Ayda kendi başınıza da kolaylıkla uygulayabileceğiniz genel ve Pratik bilgiler öğreneceksiniz.

Grup meditaysyonunun güce güç katan büyüsünü ve bu özel dönemin yeni başlangıçları destekleyen enerjisini özümseyerek yapacağımız Yeni Ay Meditasyonuyla arınacak ve rahatlayacaksınız.

Lütfen çalışmaya rahat kıyafetler giyerek gelin ve yanınızda not almak için kağıt kalem getirin. Ayrıca sevdiğiniz bir doğal taşınız varsa çalışmada kullanmak için yanınızda getirebilirsiniz.

Neylan Ayel’in grup çalışması öncesinde her bireyin ve grubun hayrı için yapacağı bir enerji çalışması sebebiyle katılımcıların en geç bir gün öncesinde kayıtlarını yaptırıp isimlerini bildirmeleri istenmektedir. Çalışmaya son anda katılmaniz da mümkün olsa da ön çalışmaya katılmanız deneyiminizi daha da zenginleştirecektir.

Tarih ve Saat: 7 Şubat 2016 Pazar, Saat: 14.00’te.
Süre: 2 saat
Ücret: 80 TL (KDV dahil)

 

Yukarı