YENİ YILIN İLK DOLUNAYINDA ENERJİMİZİ GÜÇLENDİRECEK ETKİLİ BİR ÇALIŞMA

Yılın ilk ayında ve dolunayında içinizdeki gücü en yoğun şekilde hissetmeye, olumsuz duygulardan arınmaya ve auranızı güçlendirmeye ne dersiniz? Böylece çevrenizdekilere de dengeli, merkezinde, huzurlu enerjinizi yayacak, mutlu tesadüfleri ve deneyimleri hayatınıza kolaylıkla çekebileceksiniz. Ayrıca bedeninizi stresten arındırarak kendinizi fiziksel ve ruhsal anlamda optimum düzeyde iyi hissedeceksiniz.

Dolunayın yoğun etkisi kimimizde tarifsiz stres ve kaos, kimimizde ise neşe,mutluluk ve canlılık yaratır. Bunun nedeni en basit tanımıyla şudur: Böyle kritik önemi olan bir dönemde enerji alanımızın ne durumda olduğu, hayatımızın her alanını etkiler. Dolayısıyla dolunay dönemini nasıl değerlendirdiğinize bağlı olarak hayatınızda ciddi bir kaos yaratmanız da mümkündür, şifa, arınma, neşe ve huzur da…

Dolunay günü dünyaya yansıyan güçlü enerji akımı, dolunay döneminde yapılan Reiki, Meditasyon, Nefes terapi gibi enerji çalışmalarının kat be kat daha güçlü bir etki yaratmasını sağlar. Ayrıca grup meditasyonları her zaman daha güçlü bir etki yarattığı için dolunayda yapılan grup meditasyonu da son derece dönüştürücü ve şifalandırıcı olur.

Bunun bilincinde olarak yüzyıllardır bir çok kültür ve medeniyette dolunay türlü enerjik çalışmalarla kutlanmaktadır. Siz de enerjinizi dengelemek, stress ve yorgunluk hissinden kurtulup dingin ve uyumlu bir enerjiye sahip olmak, fiziksel ve ruhsal olarak yenilenmek, dolunayın olumlu etkilerini nasıl hayatınıza katabileceğiniz hakkında bilgilenmek istiyorsanız grup çalışmamıza katılın!

Dengeleme Meditasyonu ve Dolunay Meditasyonu yapacağımız bu enerji çalışmasından hem ilerde de kullanabileceğiniz pratik bilgiler ve uygulamalar öğrenmiş, hem de enerjik olarak dengelenip, yaşantınıza dolunayın olumlu etkilerini katmış olarak ayrılacaksınız.

Rahat kıyafetler giymeniz, yanınızda not almak için kağıt kalem getirmeniz önerilir.

Grup çalışması öncesinde, Neylan Ayel’in her bireyin ve grubun hayrı için yapacağı bir enerji çalışması sebebiyle, katılımcıların en geç bir gün öncesinde kayıtlarını yaptırıp isimlerini bildirmeleri istenmektedir. Son anda gelmeye karar verenler için de elbette kapımız açıktır. Bu durumda, son anda gelenler yalnızca ön enerji çalımasına katılıamamış olacaklardır.

Uzman: Neylan Ayel (Detaylı bilgi için: www. neylanayel.com)
Tarih ve Saat: 24 Ocak 2016 Pazar, saat 12.00'de.
Süre: 2 saat
Ücret: 80 TL (KDV dahil)

Yukarı