Dikkat Değişiklik!
Katılımcıların talebi üzerine etkinlik Pazar günü Saat 14.00'e alınmıştır.

Yeni Yılın İlk Yeni Ayı Neleri Getirip Neleri Götürüyor?


Yepyeni bir yıla girmenin coşkusuyla hayatımızda yeniliklere enerjisel anlamda yer açabilmek için bir araya geliyoruz! Geçmişte bırakmak istediğiniz bir anı, kişi, inanç, huy veya alışkanlık varsa, siz de aramıza katılın. Yenilenmeniz ve arınmanız için ilk adımı atın.

Başlangıçta yapacağımız dengeleyici bir meditasyonun ardından bu çalışmada:

  • Eski Avrupa kültürlerinden birine ait bir Yeni Ay ritüeliyle bunu nasıl gerçekleştireceğinizi uygulamalı olarak öğreneceksiniz.
  • Ocak ayındaki Yeni Ay’a özel bilgilere ek olarak bu önemli dönemi en iyi ne şekilde değerlendirebileceğinize dair bilgiler edineceksiniz.
  • İlerde her Yeni Ayda kendi başınıza da kolaylıkla uygulayabileceğiniz genel ve Pratik bilgiler öğreneceksiniz.
  • Yeni Ay grup meditaysyonunun güce güç katan büyüsünden ve yeni ayın yeni başlangıçları destekleyen enerjisinden yararlanarak arınacak ve rahatlayacaksınız.

Rahat kıyafetler giymeniz, yanınızda not almak için kağıt kalem getirmeniz önerilir. Ayrıca sevdiğiniz bir doğal taşınız varsa çalışmada kullanmak için lütfen yanınızda getiriniz.

Lütfen ön kayıt yaptırınız. Neylan Ayel’in grup çalışması öncesinde her bireyin ve grubun hayrı için yapacağı bir enerji çalışması sebebiyle katılımcıların en geç bir gün öncesinde kayıtlarını yaptırıp isimlerini bildirmeleri istenmektedir. Çalışmaya son anda katılmanız mümkün olsa da isminizin yer alacağı ön çalışmaya katılmanız, deneyiminizi daha da zenginleştirecektir.

Uzman: Neylan Ayel

Tarih ve Saat: 10 Ocak Pazar Saat: 14:00’te

Süre: 2 saat

Ücret: 80 TL (KDV dahil)

Yukarı