12 Aralık’ta, senenin son Yeni Ay’ında, yeni bir yıla enerjisel anlamda arınarak, hafifleyerek ve özgürleşerek girmeye hazırlanıyoruz!

Hayatınızda yer vermenin hayrınıza olmadığı şeylerden  ve geçmişin yüklerinden kurtulmak, elde etmek istediklerinize hayatınızda yer açmak için hazırsanız siz de aramıza katılın!  

Başlangıçta yapacağımız dengeleyici bir meditasyonun ardından bu çalışmada:

  • 12 Aralık'taki Yeni Ay’a özel bilgilere ek olarak bu önemli dönemi en iyi ne şekilde değerlendirebileceğinize dair bilgiler edineceksiniz.
  • İlerde her Yeni Ayda kendi başınıza da kolaylıkla uygulayabileceğiniz genel ve Pratik bilgiler öğreneceksiniz.
  • Dileklerinizi gerçekleştirmek yolunda, yeni bir döneme girerken niyetinizi nasıl net bir şekilde belirleyebileceğinizi öğreneceksiniz.
  • Yeni Ay temalı grup meditaysyonunun güce güç katan büyüsünden ve yeni ayın yeni başlangıçları destekleyen enerjisinden yararlanarak arınacak ve rahatlayacaksınız.

Rahat kıyafetler giymeniz, yanınızda not almak için kağıt kalem getirmeniz önerilir. Ayrıca sevdiğiniz bir doğal taşınız varsa çalışmada kullanmak için lütfen yanınızda getiriniz.

Lütfen ön kayıt yaptırınız. Neylan Ayel’in grup çalışması öncesinde her bireyin ve grubun hayrı için yapacağı bir enerji çalışması sebebiyle  katılımcıların  en geç bir gün öncesinde kayıtlarını yaptırıp isimlerini bildirmeleri istenmektedir. Çalışmaya son anda katılmaniz da mümkün olsa da ön çalışmaya katılmanız deneyiminizi daha da zenginleştirecektir.

Tarih ve Saat: 12 Aralık  2015 Cumartesi Saat: 19.30
Süre: 2 saat
Ücret: 70 TL+KDV

Kayıt için lütfen iletişime geçiniz. Kesin kayıt için 82,5 TL'yi, Yapı Kredi Bankası, 268- Cemil Topuzlu Şubesi, 87688184 no´lu Hande Arabacıoğlu hesabına yatırmanızı rica ederiz.

Yukarı