Her Yeni Ay yapabileceğiniz basit bir enerji çalışmasıyla dileklerinizi nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Niyetinizi net bir şekilde belirlemek nasıl olmalıdır?

Geçmişte bırakmak isteyip de aklınızdan ve kalbinizden tam olarak çıkaramadığınız bir kişiden Yeni Ay'da kendinizi özgürleştirmenin yolu nedir?

Eski Avrupa kültürlerinden birinde yapılan basit bir Yeni Ay ritüelini öğrenerek hayatınıza bolluk ve bereketi nasıl çekebilirsiniz?

Her Yeni Ay'da tekrarlayabileceğiniz bu ve benzeri pratik bilgileri öğrenmek ve Yeni Ay Meditasyonumuza katılmak isterseniz 11 Kasım'da sizi de bekliyoruz!

Yeni Ay eskiden bir çok kültürde yeni bir dönem için atılan tohumları simgelermiş. En karanlık gecede, ayın incecik bir çizgi halini alan sönük ışığının altında, hayatına daha çok ışık ve güzellik katabilmek için bir araya gelirmiş insanlar. Yeni bir döneme girerken sırtlanıp düşünmeksizin taşıdıkları yüklerinden yani duygusal ağırlıklarından kurtulmak için de bugünü seçerlermiş.

Siz de bu Yeni Ay’da artık hayatınızda yer vermenin hayrınıza olmadığı şeylerden kurtulmak ister misiniz? Geçmişin yüklerinden kurtulup, elde etmek istediklerinize hayatınızda yer açmak için hazırsanız aramıza katılın!

Grup çalılşmasının güce güç katan büyüsünden ve yeni ayın yeni başlangıçları destekleyen enerjisinden faydalanmak için toplanıyoruz. İleride kendi başınıza da kullanabileceğiniz, uygulaması kolay pratik bilgiler öğrenecek, arınma ve özgürleşme meditasyonlarımıza katılarak hafifleyecek ve özgürleşeceksiniz!

Rahat kıyafetler giymeniz, yanınızda not almak için kağıt kalem getirmeniz önerilir. Ayrıca sevdiğiniz bir doğal taşınız varsa çalışmada kullanmak için lütfen yanınızda getiriniz.

Neylan Ayel’in grup çalışması öncesinde her bireyin ve grubun hayrı için yapacağı bir enerji çalışması sebebiyle  katılımcıların  en geç bir gün öncesinde kayıtlarını yaptırıp isimlerini bildirmeleri istenmektedir.

Tarih ve Saat: 11 Kasım 2015 Çarşamba, saat: 19.30
Süre: 2 saat
Ücret: 70 TL+KDV

Yukarı