Dolunayın yoğun etkisi kimimizde tarifsiz stres ve kaos, kimimizde ise neşe,mutluluk ve canlılık yaratır. Bunun nedeni en basit tanımıyla şudur: Böyle kritik önemi olan bir dönemde enerji alanımızın ne durumda olduğu hayatımızın her alanını etkiler. Dolayısıyla dolunay dönemini nasıl değerlendirdiğinize bağlı olarak hayatınızda ciddi bir kaos yaratmanız da mümkündür, şifa, arınma, neşe ve huzur da…

Dolunay günü dünyaya yansıyan güçlü enerji akımı, dolunay döneminde yapılan Reiki, Meditasyon, Nefes terapi gibi enerji çalışmalarının kat be kat daha güçlü bir etki yaratmasını sağlar. Ayrıca grup meditasyonları her zaman daha güçlü bir etki yarattığı için dolunayda yapılan grup meditasyonu da son derece dönüştürücü ve şifalandırıcı olur.

Bunun bilincinde olarak yüzyıllardır bir çok kültür ve medeniyette dolunay türlü enerjik çalışmalarla kutlanmaktadır. Siz de enerjinizi dengelemek, stress ve yorgunluk hissinden kurtulup dingin ve uyumlu bir enerjiye sahip olmak, fiziksel ve ruhsal olarak yenilenmek, dolunayın olumlu etkilerini nasıl hayatınıza katabileceğiniz hakkında bilgilenmek istiyorsanız grup çalışmamıza katılın!

Uyumlama Meditasyonu ve Dolunay Meditasyonu yapacağımız bu enerji çalışmasından hem ilerde de kullanabileceğiniz pratik bilgiler ve uygulamalar öğrenmiş, hem de enerjik olarak dengelenip, yaşantınıza dolunayın olumlu etkilerini katmış olarak ayrılacaksınız.  

Rahat kıyafetler giymeniz, yanınızda not almak için kağıt kalem getirmeniz önerilir.

Grup çalışması öncesinde, Neylan Ayel’in her bireyin ve grubun hayrı için yapacağı bir enerji çalışması sebebiyle, katılımcıların en geç bir gün öncesinde kayıtlarını yaptırıp isimlerini bildirmeleri istenmektedir. Son anda gelmeye karar verenler için de elbette kapımız açıktır. Bu durumda, son anda gelenler yalnızca ön enerji çalımasına katılıamamış olacaklardır.

Neylan Ayel

Tarih ve Saat: 28 Ekim Çarşamba 2015, saat: 19.30
Süre: 2 saat
Ücret: 70 TL+KDV

Kayıt için lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ya da 0216 355 75 09'dan iletişime geçin.

Yukarı