Yeni yıla girerken sevdiklerinize ya da kendinize, rahatlama ve huzuru hediye etmek ister misiniz?

Ailenize, dostlarınıza, eşinize enerjik olarak şifalanmanın armağanını verip blokajlarından arınmaları, potansiyellerine erişmeleri, sıkıntılarından kurtulmaları ve iç huzuruna erişmelerinde aracı olmak ister misiniz?

Çok ihtiyaci olduğunu bildiğiniz ama bir yolunu bulup söyleyemediğiniz stresli ve bunalmış hallerini görüp endişelendiğiniz müdürünüze, iş arkadaşınıza ya da  ortağınıza şahsen ya da grup olarak bir araya gelip bir 'iyillik' düşünüp seans hediye etmeye ne dersiniz?

Tek bir seansla dahi çok büyük fark yaşayan, hayatında somut ve olumlu değişimler yapmak için ilham alan kişiler enerjisel arınmayı hayatlarının bir parçası haline getirmekteler. Siz de bu farkı yaşaması için birine ışık tutmak isterseniz eğer;

YILBAŞI için özel indirimden faydalanarak (10 Ocak 2015 tarihine kadar satın alınması gerekmektedir) hediye çekinizi, tek seans için % 20, 5'li seans paketi için %15 indirimle alabilirsiniz.

Normalde tek seans ücreti 175 TL (KDV dahil) ve 5'li seans paketi 710 TL (KDV dahil) iken, indirimli ücret tek seans için 140 TL (KDV dahil) ve paket için 600 TL (KDV dahil)'dir.  

Enerji Arınma & Reiki Uzmanı Neylan Ayel'in 21 yillik yurt dışı geçmişi bulunmaktadır ve seanslar İngilizce olarak da yapılabilmektedir. Hediye çekimiz İngilizce olarak da mevcuttur.

Yoğunluğunuz sebebiyle merkezimize gelmek için ayıracak zamanınız yoksa, size yardımcı olmaya hazırız. Yapı Kredi Bankası, 268- Cemil Topuzlu Şubesi, 87688184 no´lu Hande Arabacıoğlu hesabına ödeme yaptığınızda hediye çekinizi bize belirteceğiniz adrese yollayabiliriz. MUTLU YILLAR! :)

Seanslar hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Yukarı