Değerli Yoga Eğitmeni Gülgün Gürcan, Hindistan'daki Sivananda Aşramı'na gittiği 7. yolculuk sonrasında oradaki hayatı, aşramın ona kattıklarını bizlerle paylaşıyor. Aşram hayatını merak ediyorsanız, buyrun bu yolculuğa birlikte çıkalım. :)

"Hindistan'ın Kerala bölgesinde, Trivandrum şehrinde bulunan Sivananda Yoga Vedanta Aşramı'nda günler nasıl geçer?

Hindistan'a gitmek dışarıya yaptığımız bir yolculuk gibi görünse de, aslında aşrama gitmek içsel bir yolcuğa çıkmak niyetinde olmaktır. Devamı için Devamını Oku'ya tıklayın.

Orada karşılaşacağınız esas kendiniz ve içsel süreciniz olacaktır. Aşram, belli kurallara uyum ve iç disiplin isteyen Yoga ve meditasyon çalışmalarını içerir. Aslında oraya, aynı aşrama 7. kez gitmem, her seferinde daha nice gitmeler gerektiğini ortaya koyar...

Sizlerle bu deneyimleri paylaşmak, yaşam kapınızı içe doğru açmanıza ve içerde neler olduğunu farketmenize bir vesile olmak dileğiyle..."
Gülgün Gürcan

Seminerde İşlenecek Konular:

- Aşramda bir gün nasıl geçer?

- Niye sabah 5.30'da gün ağarmadan hevesle kalkar, 6'da meditasyona otururuz?

- Neden günde 4 saat yoga çalışırız?

- Karma yoga niçin vardır?


Saat: 19.00-20.30 (süre 1-1,5 saat)

Ücret: 10 TL

 


Katılım için lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ya da 0 216 355 75 09 no'lu telefondan irtibata geçiniz.

Gülgün Gürcan Hakkında:

1997'den beri Yoga Eğitmeni Lütfü Bozkurt ile Hatha Yoga çalışan, 2003 Sivananda Yoga Bahamalar'da yoga eğitmenlik sertifikasını alan Gülgün Gürcan, bu deneyimlerini aktarmak ve yoga ile tanışmak isteyen, bu konuda yolda olmak isteyen herkesle, yoga çalışmalarına eşlik etmektedir.

Yukarı